Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Wystawa TELETECHNIKA

Wystawa TELETECHNIKA
31 stycznia - 2 lutego 2018, Warszawa EXPO XXI

Po raz ósmy, w ramach Targów ELEKTROTECHNIKA, jako odrębny sektor odbędzie się Wystawa TELETECHNIKA - nowa formuła poszerzona o kompleksowe rozwiązania dla telekomunikacji i teletechniki. Wystawa skierowana jest do producentów i dystrybutorów urządzeń, doradców, projektantów, wykonawców i administratorów wszelkich systemów teletechnicznych.
TELETECHNIKA zapewni unikalne na polskim rynku wystawienniczym, spotkania branżowe różnych specjalności teletechnicznych i elektrotechnicznych. Specyfika realizacji inwestycji kablowych (w tym również radiowych) nakazuje, aby wszystkie prezentacje z pokrewnych branż i specjalności prezentować w jednym czasie i miejscu.

 

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich specjalności teletechnicznych i elektrotechnicznych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wystawa TELETECHNIKA zostanie dodatkowo uzupełniona o program szkoleń i konferencji. Takie połączenie daje olbrzymie możliwość nawiązania licznych kontaktów oraz konfrontacji profesjonalnej wiedzy z aktualną sytuacją na rynku.
TELETECHNIKA, to jedyna w Polsce tego rodzaju impreza wystawiennicza, obejmująca swym zakresem zagadnienia zwiazane z budownictwem telekomunikacyjnym i instalacjami teletechnicznymi, takimi jak:


- TELEFONIA
- TELEINFORMATYKA
- SYGNALIZACJA (alarmowa, p.poż., kontrola dostępu i inne) 
- TELEWIZJA (kablowa, odbiorcza RTV-SAT, zbiorcza CCTV)
- NAGŁOŚNIENIE (użytkowe, alarmowe, akustyczne)
-  i inne


Współorganizatorem Wystawy  jest Stowarzyszenie Teletechników Polskich XXI