Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Info dla prasy

Wystawa TELETECHNIKA
EXPO XXI, Warszawa

 

Wystawa TELETECHNIKA to wspólna impreza targowa przedstawicieli wszystkich specjalności teletechnicznych i elektrotechnicznych. Wystawa  skierowana jest do producentów i dystrybutorów urządzeń, doradców, projektantów, wykonawców i administratorów związanych z szeroko pojętą branżą teletechniczną.

TELETECHNIKA zapewni unikalne na polskim rynku wystawienniczym, spotkania branżowe różnych specjalności teletechnicznych i elektrotechnicznych. Specyfika realizacji inwestycji kablowych (ale w tym również i radiowych) nakazuje, aby wszystkie prezentacje z pokrewnych branż i specjalności prezentować w jednym czasie i miejscu.

Wystawę uatrakcyjnia odrębny program konferencji i szkoleń, dzięki którym możliwy jest przegląd najistotniejszych dla branży zagadnień inwestycyjnych, modernizacyjnych, technologicznych i finansowych.

TELETECHNIKA, to jedyna w Polsce tego rodzaju impreza wystawiennicza, obejmująca swym zakresem zagadnienia związane z budownictwem telekomunikacyjnym i instalacjami teletechnicznymi, takimi jak:

- TELEFONIA
- TELEINFORMATYKA
- SYGNALIZACJA (alarmowa, p.poż., kontrola dostępu i inne)
- TELEWIZJA (kablowa, odbiorcza RTV-SAT, zbiorcza CCTV)
- NAGŁOŚNIENIE (użytkowe, alarmowe, akustyczne)
-  i inne

Równolegle z Wystawą TELETECHNIKA  odbędą się  Targi ELEKTROTECHNIKA, Targi Czystej Energii CENERG oraz Targi ŚWIATŁO.   


Organizator Wystawy: Agencja SOMA ul. Bronikowskiego 1               

02 - 796 Warszawa tel.22/649 76 69, fax: 22/649 76 83


Współorganizator:  Stowarzyszenie Teletechników Polskich XXI