Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Program targów

 

PROGRAM TARGÓW i SZKOLEŃ
31 stycznia – 2 lutego




Środa, 31 stycznia

  9.30 – 16.00    Szkolenie PIIB 1: Bezpieczeństwo instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz sieci komputerowych, sala C1b, I piętro
  9.30 – 15.30    Szkolenie PIIB 2: Projektowanie instalacji elektrycznych a bezpieczeństwo pożarowe budynków, sala B, I piętro
  9.30 – 16.00 Szkolenie PIIB 3: Co znaczy dobre i bezpieczne oświetlenie na terenie miasta i gminy, sala C1a, I piętro
10.00 – 16.00    Konsultacje GL Optic z zakresu pomiarów światła; stoisko C28, hala 1
12.00 – 14.00    Premiera lamp MILAGRO by MACIEJ ZIEŃ, sala C2, I piętro
10.00 – 17.00    Strefa Teletechniki; stoisko C15, hala 4
10.00 – 17.00    Strefa Pojazdów Elektrycznych; stoisko D1, hala 4
10.00 – 17.00    Wystawa prac finalistów i zwycięzców konkursów Rytm ŚWIATŁA i Lampa OLED, stoisko C46, hala 1
10.00 – 17.00 Wystawa projektów studentów Wydziału Wzornictwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, stoisko C35, hala 1
10.00 – 17.00    Upominki dla odwiedzających; stoisko A39, hala 3
13:30 – 13:45 WNĘTRZE OTWARTE: Panele gipsowe 3D Dunes - Dariusz Stolarczyk
13:45 – 14:00    WNĘTRZE OTWARTE: Tapety i wykładziny Newmor - Robert Sznigir i Małgorzata Krzeczowska
14:00 – 14:30 WNĘTRZE OTWARTE: Panel dyskusyjny: Jak poprzez światło podkreślić fakturę, strukturę i kolory materiałów zastosowanych we wnętrzu?
17.30    Otwarcie targów, wręczenie nagród targowych, sala C1a, I piętro



Czwartek, 1 lutego


  9.30 – 16.00    Szkolenie PIIB 4: Budynek niemal zeroenergetyczny – teoria czy rzeczywistość, sala A, I piętro
  9.30 – 15.45    Szkolenie PIIB 5: Obiekty publiczne i inwestycje samorządowe - co warto wiedzieć projektując czy inwestując w energooszczędne oświetlenie, sala C1b, I piętro
  9.30 – 15.45    Szkolenie PIIB 6: Budynkowa Instalacja Teletechniczna, sala C2, I piętro
10.00 – 12.30    Szkolenie Praktyczne narzędzia do projektowania instalacji elektrycznych, sala 23, I piętro
10.00 – 13.00    Konferencja ARCHITEKTURA * ŚWIATŁO * PRZESTRZEŃ; sala C1a, I piętro
10.00 – 12.30 Szkolenie PIIB 7: Jak się bronić przed atakami nadużywającymi prawa patentowego, sala B, I piętro
10.00 – 17.00    Strefa Teletechniki; stoisko C15, hala 4
10.00 – 17.00    Strefa Pojazdów Elektrycznych; stoisko D1, hala 4
10.00 – 17.00    Wystawa prac finalistów i zwycięzców konkursów Rytm ŚWIATŁA i Lampa OLED, stoisko C46, hala 1
10.00 – 17.00 Wystawa projektów studentów Wydziału Wzornictwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, stoisko C35, hala 1
10.00 – 17.00    Upominki dla odwiedzających; stoisko A39, hala 3
11.00 – 16.00    Konsultacje GL Optic z zakresu pomiarów światła; stoisko C28, hala 1
13:00 – 13:15 WNĘTRZE OTWARTE: Oświetlenie Kanlux - Marcin Honkisz
13:15 – 13:30 WNĘTRZE OTWARTE: Oświetlenie Spot-Light – Christian Ortlieb
13:30 – 13:45 WNĘTRZE OTWARTE: System SaveKey we wnętrzach – Grzegorz Walacik
13:45 – 14:15 Panel dyskusyjny: Światło w domu: postawmy na komfort, bezpieczeństwo i odpowiedni nastrój. Inteligentne rozwiązania we wnętrzach.



Piątek, 2 lutego

  9.30 – 15.30    Szkolenie PIIB 8:  Efektywność energetyczna w przemyśle, sala B, I piętro
  9.30 – 15.00    Szkolenie PIIB 10: Rozwiązania inteligentnego oświetlenia; wymagania stawiane nowoczesnym oprawom LEDowym, sala A, I piętro
  9.30 – 15.20 Szkolenie PIIB 11: Projektowanie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych, sala C1a, I piętro
  9.30 – 12.30    Seminarium Jak zoptymalizować koszty inwestycyjne osiągając efekt na miarę XXI wieku, sala C1b, I piętro
10.00 – 15.00    Szkolenie PIIB 9:  Wybrane problemy instalacji niskiego napięcia, sala C2, I piętro
10.00 – 16.00    Konsultacje GL Optic z zakresu pomiarów światła; stoisko C28, hala 1
10.00 – 17.00    Strefa Teletechniki; stoisko C15, hala 4
10.00 – 17.00    Strefa Pojazdów Elektrycznych; stoisko D1, hala 4
10.00 – 17.00    Wystawa prac finalistów i zwycięzców konkursów Rytm ŚWIATŁA i Lampa OLED, stoisko C46, hala 1
10.00 – 17.00 Wystawa projektów studentów Wydziału Wzornictwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, stoisko C35, hala 1
10.00 – 17.00    Upominki dla odwiedzających; stoisko A39, hala 3
11:00 – 11:15 WNĘTRZE OTWARTE: Żaluzje i rolety Anwis – Agnieszka Gołebiewska
11:15 – 11:30 WNĘTRZE OTWARTE: Okna Fakro – Iwona Żurawińska
11:30 - 11:45 WNĘTRZE OTWARTE: System SaveKey w hotelach – Grzegorz Walacik
11:45 – 12:15 WNĘTRZE OTWARTE: Panel dyskusyjny: Potrzeba światła naturalnego